خرید ووچر PTE ترکیه

ووچر چیست ؟ چگونه ووچر تهیه کنیم ؟

 

 

آشنایی با ووچر ثبت نام PTE

ووچر نوعی گواهی یا کوپن محسوب می شود که می توان از آن برای پرداخت هزینه کالا یا خدمات استفاده کرد. در ثبت نام آزمون PTE ،کدی است که می توان از آن برای پرداخت هزینه آزمون استفاده کرد. این کدها را می توان از موسسات فروش معتبر خریداری نمود و راهی مناسب و مقرون  به  صرفه برای پرداخت هزینه آزمون می باشد.Voucher یک انتخاب مناسب برای کسانی است که می خواهند در آزمون PTE شرکت کنند، اما نمی خواهند هزینه کامل آزمون را از قبل پرداخت کنند.خرید ووچر به شرکت کنندگان در آزمون این امکان را می دهد تا هزینه آزمون را با 10 درصد تخفیف پرداخت کنند و همچینین اگر آزمون از طرف موسسه پیرسون افزایش قیمت داشت مشمول پرداخت افزایش این هزینه نشوند .لازم به ذکر است که ووچر های آزمون PTE دارای تاریخ انقضای یک ساله هستند .

مراحل خرید ووچر آزمون PTE ترکیه

ثبت نام درAzmoonpte.com

در پنل کاربری ثبت‌نام کنید

تکمیل اطلاعات و پرداخت

هزینه ووچر را پرداخت نمایید

R

ثبت نام شما تکمیل شد

در کمتر 10 دقیقه ووچر برای شما ارسال می شود

مزایای استفاده از ووچر

 • استفاده از ووچر برای پرداخت هزینه آزمون این است که می تواند در زمان و دردسرهای پرداخت آزمون صرفه جویی کند. شرکت کنندگان در آزمون به جای پرداخت هزینه آزمون با استفاده از کارت اعتباری یا سایر روش های پرداخت، می توانند به سادگی کد ووچر را در طول مراحل ثبت نام وارد کنند و هزینه آزمون به صورت خودکار کسر می شود. این روش فرآیند ثبت نام را راحت تر می سازد و منجر به صرف زمان و هزینه کمتری می گردد.
 • پرداخت 10 درصد کمتر از مبلغ روز آزمون
 • امکان واگذار کردن ووچر به سایرین در کمترین زمان
 • تکمیل اطلاعات آزمون توسط متقاضی
 • امکان تمدید تاریخ ووچر یک ماه مانده به تاریخ انقضا (فقط توسط مجموعه Azmoonpte)
 • ارسال سریع و تضمین قیمت

خرید ووچر آزمون PTE ترکیه

برای سفارش ووچر آزمون PTE ترکیه ابتدا وارد پنل کاربری شوید . سپس از صفحه اصلی پنل کاربری آزمون PTE ترکیه را انتخاب نمایید و کلیه فیلد های لازم را خالی بگذارید . اکنون کافیست وارد درگاه پرداخت شوید و هزینه آزمون را پرداخت نمایید . ووچر بعد از 10 دقیقه به ادرس ایمیلی که در پنل کاربری ثبت کرده اید ارسال خواهد شد . سپس برای ثبت نام آزمون و اعمال ووچر مراحل زیر را دنبال کنید .

تکمیل اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام

 • پس از وارد شدن به سایت Pearsonpte.com وارد اکانت خود شوید .
 • در صفحه اصلی اکانت گزینه کاری یا تحصیلی و مقصد مهاجرت خود را انتخاب کنید.
 • سپس وارد صفحه روبرو خواهید شد .
 • سوال اول : زبانی که شما به طور معمول صحبت میکنید برای ایرانیان داخل کشور که به فارسی صحبت میکنند فارسی وسترن و برای همزبانان افغان فارسی ایسترن انتخاب کنید .
 • گزینه دوم را تیک بزنید
 • و گزینه های بعدی را قبول کنید
 • درصورتی که نیاز داشته باشید کارنامه شما برای سازمان DHA استرالیا و یا سازمان مهاجرت نیوزیلند ارسال گردد گزینه های آن را تیک بزنید
 • سوال بعدی را بر اساس سلیقه خود انتخاب کنید . ( معمولا internet search انتخاب می شود )
 • سوال بعدی در مورد مقصد مهاجرتی شما می باشد .
 • سوال بعدی در مورد وضعیت فعلی شما است . اگر شاغل هستید نوع شغل فعلی و اگر به تحصیل اشتغال دارید گزینه تحصیل را انتخاب نمایید .
 • سوال بعدی در مورد نوع مهاجرت شما است . این گزینه را حتما صحیح انتخاب کنید . در صورتی که گزینه کاری را انتخاب نمایید سوال بعدی بر اساس این گزینه تکمیل می گردد و درصورتی که تحصیلی را انتخاب نمایید گزینه بعدی را باید مقطع تحصیلی و رشته مورد نظر خود را انتخاب نمایید .

انتخاب شهر مورد نظر برای انجام آزمون
و انتخاب سنتر مورد نظر

در این مرحله شهر مورد نظر خود برای انجام آزمون PTE را انتخاب نمایید .در صورتی که متقاضی آزمون ترکیه هستید شهر مورد نظر خود در کشور ترکیه را وارد نمایید و کلید Search را بزنید . سنتر های شهر مورد نظر برای شما نمایش داده می شود . سنتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و به مرحله بعد بروید .

انتخاب تاریخ و ساعت مورد نظر

تاریخ و ساعت مورد نظر خود را با دقت انتخاب نمایید و به مرحله بعد بروید .

اعمال کردن ووچر و انجام ثبت نام

وارد مرحله پرداخت شوید . در کادر بالای صفحه گزینه Add a voucher را کلیک کنید .
سپس کد ووچری که دریافت کردید را داخل کادر وارد نمایید . و گزینه Apply را کلیک کنید.
مشاهده می کنید که هزینه آزمون به صورت کامل پرداخت می شود . سپس تا اخرین مرحله پیش روید . برای تایید ایمیلی از موسسه پیرسون بلافاصله بعد از ثبت برای شما ارسال خواهد شد .

سوالات متداول

تاریخ انقضای ووچر ها چقدر است ؟

از زمان خریداری شما ووچر ها یک سال کامل یانهایتا 1 هفته کمتر از 1 سال کامل فرصت استفاده خواهند داشت.

آیا می توانم ووچر را در اختیار سایرین قرار بدهم ؟

ووچر ها به منزله مبلغ معادل آزمون شما هستند . در درجه اول برای امنیت بیشتر آن ها را اختیار سایرین قرار ندهید .  در صورتی بروز هر گونه مشکل مجموعه Azmoonpte هیچ مسولیتی در قبال ووچر نخواهد داشت . در نظر داشته باشید که ووچر ها غیر قابل از مسدود کردن هستند .

آیا می توانم از خدمات مجموعه شما برای ثبت نام آزمون استفاده کنم ؟

بله ، این خدمت توسط مجموعه ما به صورت رایگان انجام میگیرد . درصورتی که به روند ثبت نام تسلط کافی ندارید این کار را به ما بسپارید .در 10 دقیقه ثبت نام شما را تکمیل میکنیم .

آیا می توانم ووچر را قبل از تاریخ انقضا تمدید کنم ؟

بله ، تمدید ووچر ها فقط توسط مجموعه Azmoonpte در ایران انجام میگیرد .تا 1 ماه قبل از تاریخ انقضای ووچر می توانید با تماس با کارشناسان ما و پرداخت هزینه ووچر خود را به مدت یک سال دیگر تمدید کنید . در نظر داشته باشید که در زمان کمتر از 1 ماه مانده این کار با ریسک امکان پذیر است به همین دلیل حتما زود تر اقدام کنید .

شرایط تغییر تاریخ،کنسلی و برگشت مبلغ ووچر چگونه است ؟

در صورتی که با ووچر ثبت نام خود را انجام دهید بدون محدودیت تا مدت زمان یک سال می توانید تاریخ و سنتر محل آزمون خود را در کشور ترکیه عوض کنید . فقط باید قوانین پیرسون( مبنی بر اینکه تا قبل از 14 روز به تاریخ آزمون بدون پرداخت جریمه) رعایت شود .برای اطلاع قوانین پیرسون را به طور کامل مطالعه نمایید .

فرم زیر را تکمیل کنید در اسرع وقت کارشناسان با شما تماس خواهند گرفت

همین امروز ثبت نام خود را تکمیل کنید 

برای آزمون PTE آماده هستید ؟