خرید ماک PTE

ثبت نام ماک رسمی Pearson

ماک PTE چیست ؟

شما می‌توانید قبل از انجام آزمون PTE توانایی خود در هر کدام از مهارت های آزمون را بسنجید .ماک PTE توسط موسسه پیرسون برای کلیه متقاضیان آزمون توسعه یافته است .بدین ترتیب شما با پرداخت هزینه مناسب از توانایی های خود آگاه می شوید و برای برطرف کردن نقاط ضعف خود توانایی بیشتری خواهید داشت . سیستم سنجش پیرسون کاملا بر اساس آزمون اصلی شبیه سازی شده است .تمام سشکن ها دقیقا همانند آزمون اصلی است و در زمان بندی شبیه به آزمون اصلی برگزار می شود.ماک های PTE در 4 ورژن A,B,C,D ارائه میگردند .

مراحل خرید ماک PTE

ثبت نام در پنل کاربری Azmoonpte.com

در پنل کاربری ثبت‌نام کنید و احراز هویت انجام دهید 

انتخاب ماک و پرداخت ریالی

ماک مورد نظر خود را انتخاب کنید،اطلاعات مورد نیاز ثبت نام را تکمیل و مبلغ ریالی آزمون را پرداخت کنید 

R

ثبت نام شما تکمیل شد

در‌زمان‌کمتر از30دقیقه‌ثبت نام شما توسط کارشناسان ما تکمیل می گردد

آشنایی با انواع ماک PTE و قیمت آنها

 

ماک تکی ورژن 1 : ماک A شامل آزمون شبیه سازی شده ورژن 1 می باشد . در ماک های تکی نمونه سوالات اضافی وجود ندارد . هزینه فعال سازی این ماک  معادل 36 دلار آمریکا است . برای تهیه ماک A می توانید از طریق پنل کابری قسمت سفارشات ماک اقدام نمایید .
ماک تکی ورژن 2 : ماک B شامل آزمون شبیه سازی شده ورژن 2 می باشد . در ماک های تکی نمونه سوالات اضافی وجود ندارد . هزینه فعال سازی این ماک  معادل 36 دلار آمریکا است . برای تهیه ماک A می توانید از طریق پنل کابری قسمت سفارشات ماک اقدام نمایید.

ماک تکی ورژن 3 : ماک C شامل آزمون شبیه سازی شده ورژن 3 می باشد . در ماک های تکی نمونه سوالات اضافی وجود ندارد . هزینه فعال سازی این ماک  معادل 36 دلار آمریکا است . برای تهیه ماک A می توانید از طریق پنل کابری قسمت سفارشات ماک اقدام نمایید .

ماک Silver : این پکیج شامل سیستم شبیه سازی ورژن 1 و نمونه سوالات ورژن 1 می باشد . از در کنار شبیه سازی آزمون به نمونه سوالات آزمون هم نیاز دارید پکیج های ماک را انتخاب کنید .هزینه خرید پکیج سیلور معادل 40 دلار امریکا است .
ماک Gold : این پکیج شامل دو عدد ماک ورژن 1 و 2 (َA+B) به همراه دو دسته نمونه سوال می باشد . ماک گلد با 22 دلار تخفیف از طرف موسسه پیرسون ارائه می گردد.
ماک Platinum : پکیج پلاتینیوم شامل 4 ماک ورژن A,B,C,D به همراه 4 دسته نمونه سوال می باشد .ماک پلاتینیوم با 38 دلار تخفیف از طرف موسسه پیرسون و به قیمت ۹۰ دلار ارائه می گردد.

برای خرید ماک PTE به مشاوره نیاز دارید ؟
مشاوران ما همراه شما هستند

خرید ماک PTE 

ماک Platinum

شامل 4 عدد ماک A,B,C,D و 4 سری نمونه سوال با تخفیف ویژه به قیمت 80 دلار 

ماک Gold

شامل دو عدد ماک A و B و دو سری نمونه سوال به قیمت 60 دلار

ماک Silver

شامل یک عدد ماک A و یک سری نمونه سوال به قیمت 40 دلار

ماک تکی ورژن 1

شامل یک عدد ماک تکی A بدون نمونه سوال اضافی 

ماک تکی ورژن 2

شامل یک عدد ماک تکی B بدون نمونه سوال اضافی 

ماک تکی ورژن 3

شامل یک عدد ماک تکی C بدون نمونه سوال اضافی 

پس از خرید ماک به نکات زیر توجه کنید

  • اعتبار ماک های PTE یک سال است.در صورتی که در مدت زمان اعتبار از آن ها استفاده نکردید قبل از پایان اعتبار می توانید نسبت به تمدید رایگان آن اقدام نمایید.
  • حتما از تجهیرات حرفه ای و استاندارد استفاده کنید .در غیر این صورت احتمال دیتیکت نشدن صدا بسیار بالاست .
  • از اینترنت پر سرعت و پایدار استفاده کنید . درصورت قطعی اینترنت در زمان انجام آزمون ماک شما از بین می رود .
  • مدت زمان انجام آزمون ماک 3 ساعت است .توجه داشته باشید که همه سکشن های آزمون را در یک زمان و یه ترتیب باید انجام دهید .
  • قبل از انجام آزمون می توانید سخت افزار خود را به وسیله تستر سایت پیرسون بررسی کنید و از سلامت آن ها مطمئن شوید.
  • شما میتوانید برای اطمنیان بیشتر از سیستم شبیه سازی فیوژن در شهر تهران استفاده کنید .برای آشنایی با موسسه فیوژن کلیک کنید .

ثبت نام آزمون ماک موسسه فیوژن تهران
 

با توجه به مشکلات بسیاری که متفاصیان آزمون ماک PTE با آن روبه‌رو هستند موسسه فیوژن را در شهر تهران راه اندازی کردیم . تجهیزات و محیط آزمون کاملا شبیه به سنترهای کشورهای همسایه ایران توسعه پیدا کرده است .هدست های استاندارد با حساسیت مناسب ، سیستم های شبیه به محیط آزمون و محیط آکوستیک شده از خصوصیات سنتر فیوژن هستند . در زمان انجام آزمون استاد موسسه در کنار شما حضور دارد و کلیه نکاتی که باید رعایت کنید را به شما یاد آوری خواهد کرد .پس از آزمون در یک کارگاه یک ساعته ماک شما تحلیل می شود و شما از همه نقاط قوت و ضعف خود آگاه خواهید شد . درصورتی که به اطلاعات بیشتری درباره سنتر آزمون ماک تهران نیاز دارید بر روی لینک زیر کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید .در کنار شما هستیم تا بتوانید بهترین نتیجه را در آزمون PTE بدست آورید .

سوالات متداول

ماک PTE از چه سایتی تهیه می‌شود؟

از سایت رسمی PEARSON تهیه می شود.

مدت زمان اعتبار ماک چقدر است ؟

ماک پیرسون از زمان خرید حداکثر به مدت یک سال اعتبار دارد .با نزدیک شدن به زمان پایان اعتبار می‌توانید به مکاتبه با پشتیبانی مجموعه pearson ماک را تمدید نمایید .

در صورت بروز مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت چگونه ماک را ریست کنم ؟

در صورتی که مشکلاتی از قبیل قطعی اینترنت یا ارور سرور داشتید می توانید با مکاتبه با پشتیانی pearson اقدام به ریست کردن ماک کنید.

تفاوت پکیج های ماک با ماک های تکی چیست ؟

پکیج های ماک به تعداد ماک موجود در پکیج نمونه سوالات اضافه دارند.به عنوان مثال ماک پلاتینیوم داری سه دسته نمونه سوال اضافی است .

برای انجام ماک به کدام موسسه مراجعه کنم ؟

برای انجام ماک PTE می توانید به سنتر فیوژن تهران مراجعه کنید و ضمن استفاده از تجهیزات حرفه ای و محیط آکوستیک و شبیه سازی شده از راهنمایی و تحلیل استاد حاضر بهره مند شوید.

فرم زیر را تکمیل کنید در اسرع وقت کارشناسان با شما تماس خواهند گرفت

همین امروز ثبت نام خود را تکمیل کنید 

برای آزمون آزمایشی PTE آماده هستید ؟