ielts registration

IELTS یک آزمون استاندارد بین ‌المللی در زبان انگلیسی است که به طور مشترک توسط دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا اداره می ‌شود و در سال ۱۹۸۹ تاسیس شده است.در سال ۲۰۱۷، بیش از ۳ میلیون آزمون در بیش از ۱۴۰ کشور و در سال ۲۰۰۷، بیش از یک میلیون تست در یک دوره ۱۲ ماهه برای اولین بار انجام شد که آن را به محبوب‌ترین آزمون زبان انگلیسی برای آموزش عالی و مهاجرت تبدیل کرد.

در امتحان آیلتس مهارت های زبان انگلیسی افراد در شنیدن (Listening)، خواندن (Reading)، نوشتن (Writing) و صحبت کردن (Speaking) سنجیده می شود. نمره امتحان آیلتس می تواند عددی بین 0 تا 9 باشد.

آزمون زبان انگلیسی IELTS دارای دو نوع آکادمیک و جنرال می باشد که برای تحصیل, کار یا مهاجرت مورد پذیرش قرار می گیرد.

Listening ,Writing ,Reading  در همان روز آزمون امتحان داده می شود بدون این که بین آن‌ها وقفه ‌ای ایجاد شود.

اما امتحان Speaking می ‌تواند تا یک هفته  بعد از آزمون تکمیل شود و زمان آزمون ۲ ساعت و ۴۵ دقیقه است.

آزمون آیلتس در داخل و خارج از ایران برگزار می شود مراکز مختلف برگزاری در ایران موسسه ایرسافام، آیلتس تهران، دانشگاه آزاد اسلامی، موسسه عصر دین و دانش می باشد.اما ممکن است  گاهی تاریخ آزمون یا نوع امتحان مورد نظر شما قابل دسترس نباشد به همین دلیل می توانید در مراکز خارج از ایران مثل کشورترکیه ثبت نام کنید. برای اطلاع از محل برگزاری آزمون در کشور مورد نظر به وب سایت   https://my.ieltsessentials.com مراجعه کنید و اطلاعات دقیقی را کسب کنید.

  • ثبت نام در سایت ieltsessentials.com و تعیین وقت آزمون      کلیک کنید
  • \پرداخت هزینه آزمون      کلیک کنید