کتاب های آموزشی PTE

شما می‌توانید برای یک آزمون آکادمیک تخصصی با استفاده از طیف وسیعی از کتاب های رسمی آماده شوید.از کتاب های راهنمای رسمی برای آزمون‌های آکادمیک،تمرین و همچنین درک فرمت آزمون و آماده‌سازی استفاده کنید. یا اگر در دوره‌ای طولانی‌تر مشغول مطالعه هستید, از کتاب های تخصصی سطح B1 یا B2 استفاده کنید.

[Alimir_BootModal_Login]

کتاب راهنما رسمی PTE) Official Guide Academic)

کتاب های راهنمای رسمی آکادمیک،اطلاعات جامعی در مورد تست به شما میدهد. بیش از ۲۰۰ کار عملی در CD – ROM، تحلیل پاسخ‌های نمونه، نکات مربوط به آزمون و موارد دیگر ارائه می‌دهد. اولین و تنها راهنمای رسمی برای PTE دانشگاهی که توسط توسعه دهندگان خود تست نوشته شده، Official Guide Academic  می باشد.

تست های تمرینی پلاس (Practice Tests Plus)

خودتان را امتحان کنید تا ببینید آیا برای pte Academic آماده هستید یا خیر؟

تست‌های تمرینی پلاس به علاوه تمرینات معتبر، راهنمایی و استراتژی‌های جامع برای هرگونه تست را ارائه می‌دهد.

کتاب های تخصصی آکادمیک B1و B2

کتاب های تخصصی B2 و B1 بهترین راه برای آماده‌سازی PTE دانشگاهی است،البته اگر زمان طولانی برای مطالعه داشته باشید. این ساختار یک دوره آماده‌سازی را دنبال می‌کند و شما را از طریق دروس برای pte آکادمیک آماده می کند. بسته به سطح زبانتان کتاب های B2 و B1  را انتخاب کنید.

لطفاً توجه داشته باشید، اگر شما شخصا کتاب آموزشی را مطالعه می کنید و در کلاس های آماده‌سازی شرکت نمی کنید، توصیه می‌کنیم که راهنمای رسمی آزمون پیرسون یا آزمون پیرسون آکادمیک English Plus،همراه با پک سی‌دی کلیدی را خریداری کنید.