ثبت نام آزمون PTE

برای ثبت نام در آزمون PTE نیاز به حساب های بین المللی دارید . پرداخت ثبت نام آزمون PTE با درگاه های مستر کارت و ویزا کارت امکان پذیر می باشد .کارشناسان ما با سالها تجربه در زمینه پرداخت های ارزی ثبت نام آزمون شما را در کمترین زمان ممکن انجام خواهند داد .

ثبت نام آزمون TOEFL iBT

تافل iBT یکی از چند آزمون بین المللی زبان انگلیسی است که افرادزیادی از سراسر دنیا هر ساله در آن شرکت می کنند. بیش از ۹۰۰۰ دانشگاه و موسسه آموزشی مختلف در دنیا مدرک تافل را معتبر می دانند .شما می توانید پرداخت ارزی ثبت نام آزمون خود را به ما بسپارید

ثبت نام آزمون IELTS

آزمون IELTS به غیر از مراکز برگزاری آزمون در ایران در کشورهای همسایه از جمله ترکیه امارات و گرجستان هم برگزار می شود . شما می توانید از طریق درگاه های بانکی بین المللی در این آزمون ثبت نام کنید و برای انجام آزمون به کشورهای ذکر شده سفر کنید .

ثبت نام آزمون GRE

تست GRE آزمونی است که تمام افرادی که می‌خواهند در مقاطع ارشد و دکترا در ایالات متحده آمریکا به تحصیل ادامه بدهند باید آن را بگذارنند و نمره آن را به دانشگاه مقصد گزارش کنند.کارشناسان ما ثبت نام در آزمون را برای شما انجام می دهند .

خرید بلیط هواپیما

در صورتی که برای انجام آزمون های خود قصد سفر به کشور های دیگر دارید میتواند بلیط خود را از سایتهای بین المللی خریداری کنید .British airways, Alitalia ,Pegasus, EasyJet مراجع معتبری برای تهیه بلیط هواپیما هستند .خریداری بلیط خود را به ما بسپارید .

رزرو هتل از سایت Hotels.com

قصد سفر دارید ؟ برای دریافت بهترین قیمت های به سایت های بین المللی مراجعه کنید . Hotels.com بهترین مرجع شماست .به سایت Hotels.com مراجعه کنید هتل خود را انتخاب کنید و پرداخت آن را به ما بسپارید . در کوتاه ترین زمان پرداخت را برای شما انجام می دهیم .

رزرو اتاق سایت airbnb.com

اگر قصد سفر به کشورهای دیگر دارید , می توانید سفر خود را ارزان تر انجام دهید .یکی از راه ها استفاده از محل اقامت ارزان است .Airbnb.com بهترین گزینه شماست. به سایت Airbnb مراجعه کنید محل اقامت خود را انتخاب کنید و پرداخت آنلاین آن را به ما بسپارید .

همین امروز اقدام کنید