ثبت آزمون PTE آذربایجان

همه اطلاعاتی که برای ثبت نام PTE آذربایجان نیاز دارید

آزمون PTE آذربایجان

شهر باکو پایتخت آذربایجان در سال های اخیر میزبان بسیاری از متقاضیان آزمون PTE از کشور ایران بوده است .داشتن دو سنتر استاندارد ، سر و صدای محیطی بسیار کم، مسئولین سنتر حرفه‌ای و نزدیکی شهر باکو به مرز کشورمان باعث محبوبیت این کشور در بین متقاضیان آزمون شده است.باکو دو سنتر برگزاری آزمون PTE به نام های اکسبریج در مرکز شهر و Republic State در اطراف شهر دارد .هزینه ثبت نام عادی معادل 200 دلار آمریکا و ثبت نام با تاخیر معدل 188 دلار می باشد.اگر متقاضی ثبت نام آزمون در کشور آذربایجان هستید مقاله زیر را به صورت کامل مطالعه کنید .

مراحل ثبت نام آزمون PTE آذربایجان

ایجاد‌حساب‌ کاربری‌ پیرسون

در سایت pearsonpte.com
حساب کاربری ایجاد کنید

ثبت نام درAzmoonpte.com

در پنل کاربری ثبت‌نام کنید و احراز هویت انجام دهید

تکمیل اطلاعات و پرداخت

اطلاعات مورد نیاز ثبت نام را تکمیل و مبلغ ریالی آزمون را پرداخت کنید 

R

ثبت نام شما تکمیل شد

در‌زمان‌کمتر از30دقیقه‌ثبت نام شما توسط کارشناسان ما تکمیل می گردد

آشنایی با سنترهای برگزاری آزمون PTE در آذربایجان

سنتر اکسبریج
Oxbridge Educational Services Ltd

سنتر اکسبریج در مرکز شهر باکو در مرکز تجاری َAF در خیابان نظامی واقع شده است .تجهیزات استاندارد ،محیط آکوستیک ،کنترل صدای محیط توسط مسئول سنتر و دسترسی بسیار راحت باعث شده است این سنتر متقاضیان زیادی را به سمت خود جذب کند .تنها ایرادی که میتوان درباره اکسبریج بیان کرد قطع شدن اینترنت در چند پارت برگزاری آزمون بوده است که این مساله مربوط به زیرساخت اینترنت باکو و عدم هماهنگی آن با سیستم های ابری بود.در ماه های اخیر با بروز رسانی زیر ساخت های اینترنت آذربایجان این مساله به طور کامل برطرف شده است .سنتر Oxbridge در دو نوبت صبح و بعد ازظهر در روزهای یک شنبه تا جمعه آزمون PTE را برگزار می‌کند.مرکز آزمون اکسبریج دارای 7 استیشن برگزاری آزمون است که معمولا 5 نفر را برای آزمون PTE ثبت نام می کند .

نکات مثبت سنتر اکسبریج :

  • محیط آکوستیک و دیواره های بلند استیشن ها 
  • تجهیزات استاندارد و به روز 
  • محیط اکوستیک و کم سر و صدا 
  • مسئول سنتر حرفه ای 

نکات منفی سنتر اکسبریج :

  • کوتاه بودن دیواره های استیشن ها 

سنتر مرکز آزمون های جمهوری آذربایجان
State Examination Center of the Republic of Azerbaijan

سنتر Republic State در شهر باکو و فاصله تقریبی 30 دقیقه ای تا مرکز شهر واقع شده است.سنتر ریپالیک دارای بهترین سیستم آکوستیک در بین سنترهای اطراف کشورمان است .این مرکز آزمون دارای 5 استیشن برای برگزاری آزمون های آنلاین است که معمولا 2 تا 3 نفر ثبت نام می‌کنند.از مزایای سنتر Republic State می توان خلوتی آن را نام برد .تجهیزات این مرکز آزمون استاندارد و به روز هستند و تا امروز هیچ گونه نقص فنی گزارش نشده است .

نکات مثبت سنتر Republic State :

  • بلند بودن دیواره های استیشن ها
  • تجهیزات استاندارد و به روز 
  • محیط خلوت و کم سر و صدا

نکات منفی سنتر Republic State:

  • کیبوردهای انگلیسی روسی 
  • دور بودن سنتر از مرکز شهر

برای انتخاب سنتر در کشور آذربایجان نیاز به مشاوره دارید ؟
فرم را تکمیل نمایید

راهنمای سفر به آذربایجان برای شرکت در آزمون PTE 

درصورتی که برای ثبت نام آزمون در کشور آذربایجان تصمیم شما قطعی شده است ، میتوانید سفر زمینی با هوایی را انتخاب کنید .سفر هوایی هر روزه از فرودگاه امام خمینی و سفر زمینی هر روزه از ترمینال غرب تهران برقرار است .با توجه به قیمت پروازهای شرکت Butaairways هزینه سفر هوایی شما مقرون به صرفه می باشد .برای اقامت در شهر باکو می توانید از هتل های متعدد این شهر انتخاب های متفاوتی داشته باشید .همچنین می توانید توسط سایت Airbnb اقدام به رزرو منزل در شهر باکو نمایید .در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری نیاز داریدمقاله سفر به کشور آذربایجان را مطالعه کنید.

سوالات متداول

هزینه ثبت نام آزمون PTE آذربایجان چقدر است ؟

هزینه ثبت نام عادی معادل 170 دلار و ثبت نام با تاخیر 17 دلار است .

برای ثبت نام PTE در کشور آذربایجان چقدر زود تر از تاریخ آزمون اقدام نمایم ؟

در صورتی که برای تاریخ آزمون خود به قطعیت رسیدید لازم است حدود یک تا دو ماه زودتر از تاریخ مورد نظر اقدام به ثبت نام نمایید .

برای انتخاب سنتر در کشور آذربایجان مردد هستم .چه کار کنم ؟

در صورتی که پس از مطالعه راجع به سنتر ها برای انتخاب سنتر مناسب مردد هستید می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید .

درصورت قطعی اینترنت یا دیتکت نشدن صدا چه کار کنم ؟

در صورتی که در زمان آزمون اینترنت سنتر قطع شد و یا صدای شما به وسیله هدست دیتیکت نشد می‌توانید از مسئول سنتر درخواست Case Number نمایید . پس از دریافت Case Number با مراجعه به سایت پیرسون قسمت پشتیبانی درخواست وچر ثبت نام آزمون نمایید .در صورت تایید پشتیبان طی 1 الی 14 روز کاری وچر برای شما ایمیل می شود.

فرم زیر را تکمیل کنید در اسرع وقت کارشناسان با شما تماس خواهند گرفت

همین امروز ثبت نام خود را تکمیل کنید 

برای آزمون PTE آماده هستید ؟